Vieja Calera Hotel
Vieja Calera Hotel Colón biedt toegang tot het Playa Punta Colón, gelegen binnen 20 minuten wandelen ervandaan.
Het hotel is op ongeveer 350 meter verwijderd van Teatro Centenario en op ongeveer 550 meter afstand van Plaza Washigton gesitueerd. De Molino Forclaz ligt ook op 4 km van dit hotel. Je kunt misschien het Casino van Colon bezoeken, gelegen op 6 minuten te voet ervandaan. Terminal de Omnibus busstation is op een klein stukje lopen van Vieja Calera Colón gelegen.
El Molde Pizza Bistro is gevestigd op ongeveer 400 meter van de accommodatie in Colón.
- Locale bezienswaardigheiden
- Llama de la Esperanza351 km
- América Shopping221 km
- Ita i Cora Aventura531 km
- Museo Historico Regional de Colon321 km
- Teatro Gran Colon654 km
- Ita-I-Cora Aventura549 km
- Parroquia Nuestra Senora del Carmen348 km
- LHL454 km
- Playa Punta Colon543 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Vieja Calera Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Vieja Calera Hotel te komen. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Vieja Calera Hotel?
Klanten van Vieja Calera Hotel moeten om 10:00 uitchecken. - ❓
Wat is het annuleringsbeleid in Vieja Calera Hotel?
Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van Vieja Calera Hotel.